کد خبر: ۵۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
کمیسیون های هیئت دولت >> لوایح >> نتیجه جلسه
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح که به ریاست وزیر دادگستری شنبه ۲۵ خرداد برگزار شد روند بررسی دو لایحه پیشنهادی وزارت دادگستری و معاونت حقوقی رئیس جمهور ادامه یافت.

تصویب موادی دیگر از دو لایحه پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی در کمیسیون لوایح هیئت دولت

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در این جلسه،‌ لوایح «اصلاح قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» و «قانون نحوه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف قانونی» که به ترتیب از سوی وزارت دادگستری و معاونت حقوقی رئیس جمهور پیشنهاد شده اند، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به نحوی‌که در بیست و دومین جلسه بررسی لایحه «اصلاح قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» موادی دیگر از متن مصوب کمیته فرعی با اصلاحاتی به تصویب رسید تا روند بررسی در نشست بعدی نیز ادامه پیدا کند.

 همچنین در دهمین جلسه رسیدگی به لایحه «قانون نحوه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف قانونی» ضمن بررسی و تصویب مواد ۳۵ تا ۳۹ و ۴۶ ادامه روند به جلسه آتی موکول شد.

 

گفتنی است جلسه اصلی کمیسیون لوایح به ریاست علیرضا آوایی وزیر دادگستری و با حضور لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور، جشمید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور و دیگر نمایندگان وزارت‌خانه های کشور،‌ اطلاعات،‌ دادگستری، سازمان های تعزیرات حکومتی، برنامه و بودجه کشور، بازرسی کل کشور، مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و نهاد ریاست جمهوری شنبه ۲۵ خرداد به میزبانی دفتر هیئت دولت نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: