کد خبر: ۵۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
کد پیشنهاد : ۵۶۶۱۴
وزارت راه و شهرسازی، مجوز برگزاری چهاردهمین گردهمایی بین المللی سواحل، بنادر و سازه­‌های دریایی (ICOPMAS ۲۰۲۰)  را از هیئت وزیران درخواست نموده است.

درخواست مجوز برگزاری چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزارت راه و شهرسازی مطابق آیین‌نامه نحوه برگزاری گردهمایی‌های بین‌المللی- مصوب ۱۳۸۳- درخواست مجوز میزبانی و برگزاری چهاردهمین گردهمایی بین المللی سواحل، بنادر و سازه‌­های دریایی (ICOPMAS ۲۰۲۰)  را از هیئت وزیران دارد.
همایش بین المللی دو سالانه سواحل، بنادر و سازه­های دریایی با ۲۸ سال سابقه یکی از مهم‌ترین رویداد‌های تخصصی منطقه در ابعاد ملی و بین المللی بوده و مباحث این گردهمایی توسط چهره های علمی، پژوهشی، دانشگاهی، دانش ­پژوهان و متخصصین کشور و جامعه بین المللی ارائه می‌گردد.

از  ویژگی­های این گردهمایی می‌توان به ایجاد فضای تعاملی مطلوب با جامعه تخصصی بین الملل، بهره­ گیری از تجارب جهانی در راستای ارتقاء و توسعه تجهیزات و فناوری در حوزه سواحل و بنادر، ایجاد زمینه مناسب جهت ارایه توانمندی­های تخصصی موجود در منطقه برای کارشناسان و شرکت‌های مهندسین مشاور و پیمانکاران و سازندگان تجهیزات بندری و دریایی و بستری مناسب برای کارفرمایان، سرمایه گذاران، مهندسین مشاور، پیمانکاران و دیگر متقاضیان خدمات و امکانات مهندسی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی ایران اشاره کرد.

این پیشنهاد در حال بررسی در کمیسیون فرهنگی هیئت دولت است.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون