کد خبر: ۵۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
در جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک چهار پیشنهاد دستگاه‌های اجرایی با عناوین «افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان سازمان بهزیستی کشور و سازمان ملی استاندارد»، «آیین نامه اجرایی ماده (۳۸) قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی مصوب ۱۳۹۵» و «اصلاح آیین نامه اجرایی آموزشگاه‌های رانندگی» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی چهار پیشنهاد دستگاه‌های اجرایی در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در این جلسه که روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد، دو پیشنهاد به تصویب رسید.

 

افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان سازمان بهزیستی کشور و سازمان ملی استاندارد

با توجه به مشابهت پیشنهادات سازمان بهزیستی کشور و سازمان ملی استاندارد در خصوص افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان این دستگاه‌ها کمیسیون تصمیم یکسانی برای این دو پیشنهاد اتخاذ نمود.

بر اساس تصمیم کمیسیون، با توجه به پیشنهاد کلی سازمان اداری و استخدامی کشور که سابقا در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک مطرح و نهایتا به دولت گزارش شد، ضرورتی به تصمیم گیری جدید وجود ندارد و مقرر شد موضوع تامین نحوه بار مالی که در حال بررسی توسط سازمان برنامه و بودجه و اداری و استخدامی است، توسط سازمانهای مذکور به دولت گزارش شود.

 

آیین نامه اجرایی ماده (۳۸) قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی مصوب ۱۳۹۵

هم‌چنین آیین نامه اجرایی ماده (۳۸) قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی مصوب ۱۳۹۵ پس از چندین جلسه بحث و بررسی در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک به تصویب اعضا رسید.
 

اصلاح آیین نامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی

آیین نامه اجرایی آموزشگاه‌های رانندگی، موضوع تصویب نامه شماره ۲۹۷۹۷/ ۵۲۷۹۲ هـ مورخ ۹ خرداد ۱۳۹۷ با ایرادات معاونت حقوقی رییس جمهور و همچنین کانون و اتحادیه آموزشگاه‌های رانندگی روبرو شده و به منظور رفع ایرادات مطرح اصلاح آیین نامه در دستور کار کمیسیون امور اجتماعی قرار گرفت.

اصلاح آیین نامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت به تصویب رسید.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: