کد خبر: ۵۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
شماره مصوبه : ۵۶۵۵۵/۲۱۹۴۲
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان مرجع داوری در اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران تعیین شد.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» براساس تصمیم هیئت وزیران در جلسه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ارجاع اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های مربوط به طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای‌عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قرارداد‌های زیر مجاز است:
۱- شرکت بردو و دادگستری کل استان تهران در ارتباط با پیمان احداث مجتمع قضایی خانواده و اطفال.
۲- شرکت آب بندپی جاوید و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان در ارتباط با پیمان تکمیل عملیات اجرایی ساختمان اداری.

۳- شرکت تابان پی سازان و معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با پیمان احداث خوابگاه (۲۰۰) نفر منجیل.
۴- شرکت وزوا و شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور در ارتباط با پیمان اجرای عملیات ساختمان‌ها و تأسیسات و محوطه ایستگاه‌های راه آهن میاندوآب- مهاباد- نقده.

۵- شرکت نیمرخ و شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در ارتباط با پیمان احداث تعدادی از ابنیه فنی و قطار شهری برقی گلشهر- هشتگرد.

۶- شرکت مهندسین مشاور طرح و سازه البرز و شرکت عمران شهر جدید پردیس در ارتباط با قراردادهای:
الف- مطالعه، طراحی، بازطراحی، تهیه متره و برآورد و اسناد مناقصه پروژه‌های روبنایی شهر جدید پردیس (طراحی (۱۷) محوطه، بازطراحی (۳۵) ساختمان و (۴۴) محوطه).

ب- انجام خدمات مشاوره ایوانکی و شهر جدید پردیس.

۷- شرکت عمران ابریشم خراسان و شرکت قطار شهری مشهد در ارتباط با پیمان طرح جمع‌آوری دفع آب‌های سطحی شهر مشهد محدوده تونل قطار شهری مشهد.
۸- شرکت ژره ژین و اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در ارتباط با پیمان احداث سالن ورزشی سقف کوتاه کامیاران.

۹- شرکت آذرسازند و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با پیمان احداث سالن آمفی تئاتر صدا و سیمای آذربایجان غربی.

۱۰- شرکت ساوالان سومشکین و سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل در ارتباط با پیمان تکمیل استخر ذخیره آب صائین شهرستان نیر.
۱۱- شرکت امیر عمران کردستان و اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان در ارتباط با پیمان بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی گومه‌ای- مران- قوچاق.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون