کد خبر: ۴۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کرمانشاه که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، گفت: قطعا بارندگی های اخیر باعث احیای سفره های آب زیر زمینی و رونق بخش کشاورزی خواهد شد.

خسارت سیل به بخش کشاورزی استان کرمانشاه جبران می شود

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمود حجتی افزود: با توجه به زحمات شبانه روزی مدیریت بحران در استان، خسارت سیل به کشاورزی استان به حداقل رسیده است.

وی با اشاره به مصوبات دولت و حمایت از خسارت دیدگان بخش کشاورزی افزود: پرداخت خسارت در استان کرمانشاه نیز مانند سایر استان ها انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در اثر سیل اخیر بخش های زراعت، باغبانی، دامپروری و آبزی پروری خسارت دیده اند که در استان کرمانشاه نیز گزارش این خسارت ها در حال برآورد است و بعد از جمع بندی نهایی، برنامه ها برای جبران خسارت اعلام خواهد شد.

حجتی تصریح کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه به عنوان نماینده وزارت جهاد کشاورزی در ستاد مدیریت بحران استان در خدمت مردم بوده و مصوبات دولت برای جبران خسارت را پیگیری می کنند.

حجتی افزود: جبران خسارت های وارده به زیرساخت های بخش کشاورزی زمان بر می باشد.

وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: در برخی مناطق ایستگاه های پمپاژ آب و در برخی مناطق آبگیرها خسارت دیده اند که انشالله بعد از برآورد خسارت بازسازی خواهند شد.

وی از دکتر جهانگیری به دلیل نگاه ویژه به بخش کشاورزی  قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، به بیان معضلات و مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخته و پیشنهاداتی در راستای حل این مشکلات مطرح کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: