کد خبر: ۴۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
تاریخ تصویب : ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
شماره مصوبه : ۵۵۴۳۰/۶۳۴
وزیران عضو کمیسیون لوایح مجوز واگذاری ۱۵ هکتار از پلاک ثبتی ۱۱۴۸۱ اصلی بخش ۵۶ شهرستان بافق استان یزد را برای احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت بافق تصویب کرد.

مجوز واگذاری حق استفاده از یک پلاک ثبتی برای احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت در شهرستان بافق استان یزد

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»  با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، حق بهره‌‏برداری از ۱۵ هکتار از اراضی پلاک ثبتی ۱۱۴۸۱ اصلی، واقع در بخش ثبتی ۵۶ شهرستان بافق، استان یزد، جهت احداث پست (۴۰۰) کیلوولت بافق در اختیار وزارت نیرو (شرکت برق منطقه‌ای یزد) قرار می‏‌گیرد.

 این مجوز جهت استقرار، اجرا و بهره‏‌برداری از محدوده مطابق طرح مصوب، معتبر است. پس از رفع نیاز از طرح یادشده و پایان دوره بهره‏‌برداری، تداوم وضع ید و بهره‏‌برداری فاقد مجوز قانونی است و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مکلف به اقدام طبق قانون است.

 سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (نماینده دولت در حفظ حقوق مالکیت عمومی بر انفال) مسئول نظارت بر بهره‌برداری از محدوده مطابق طرح مصوب می‏‌باشد.

در طول مدت اجرا و بهره‏‌برداری از طرح، وزارت نیرو (شرکت برق منطقه ای یزد) مسئولیت حفظ و نگهداری از محدوده طرح را با هماهنگی نماینده دولت (سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور) بر عهده دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون