کد خبر: ۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
وزاری عضو کمیسیون لوایح با واگذاری حق بهره برداری ۲۷ هکتار زمین در شهرستان اسکو واقع در استان آذربایجان شرقی به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای استقرار ایستگاه رادیویی موافقت کردند.

واگذاری یک پلاک ثبتی به صدا و سیما برای استقرار یک ایستگاه رادیویی در شهرستان اسکو

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» »  با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷،  حق بهره‌‏برداری از ۲۷ هکتار از اراضی پلاک ثبتی ۱۶۳واقع در بخش ثبتی ۱۰ شهرستان اسکو، استان آذربایجان شرقی، جهت استقرار ایستگاه رادیویی در اختیار سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار می‌‏گیرد.

این مجوز جهت استقرار، اجرا و بهره‏‌برداری از محدوده مطابق طرح مصوب، معتبر است. پس از رفع نیاز از طرح یادشده و پایان دوره بهره‏‌برداری، تداوم وضع ید و بهره‏‌برداری فاقد مجوز قانونی است و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مکلف به اقدام طبق قانون می‏‌باشد.

سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (نماینده دولت در حفظ حقوق مالکیت عمومی بر انفال) مسئول نظارت بر بهره‏‌برداری از محدوده مطابق طرح موردنظر می‏‌باشد.

 در طول مدت اجرا و بهره‌‏برداری از طرح، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مسئولیت حفظ و نگهداری از محدوده طرح را با هماهنگی نماینده دولت (سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور) بر عهده دارد.

انجام هزینه‏‌های مربوط به اجرا، نگهداری و بهره‌‏برداری موضوع این تصویب‏‌نامه از زمان شروع طرح تا پایان بهره‏‌برداری بلامانع است. این امر موجب مالکیت دستگاه بهره بردار و مجری طرح نبوده و در قبال مستحدثات صرفاً حق استفاده منظور می شود. با اتمام دوره طرح مصوب، هرگونه بهره‌برداری بعدی از محدوده منوط به تصویب هیئت وزیران است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: