کد خبر: ۴۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
نوع مصوبه : تصویب نامه
تاریخ تصویب : ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
شماره مصوبه : ۵۶۳۶۲/۱۷۴۹۹۳
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه با ارجاع تعدادی از اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های مربوط به طرح‌های عمرانی به به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور موافقت کرد.

ارجاع اختلاف‌های ۱۷ قرارداد طرح عمرانی به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ با ارجاع اختلاف‌‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح‌‌های عمرانی دستگاه‌‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قراردادهای زیر، موافقت کرد:

 ۱- شرکت نیک‌سازان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار در ارتباط با پیمان احداث و تکمیل عملیات اجرایی بیمارستان (۱۶۴) تختخوابی سبزوار.

۲- شرکت فلارگ و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام در ارتباط با پیمان طرح تأمین آب و شبکه آبیاری و زهکشی هلیان (ایلام).

۳- شرکت نقش رادیس ماندگار و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در ارتباط با پیمان احداث ساختمان جانبی قرارگاه پلیس راه استان قزوین.

۴- شرکت رویین‌‌سازه تهران و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان‌های:

الف- احداث سالن سرپوشیده دو و میدانی خرم‌آباد.

ب- احداث سالن ورزشی (۶۰۰۰) نفری کرمان.

۵- شرکت آذرپیمان و دانشگاه صنعتی سهند در ارتباط با پیمان احداث ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه اولویت اول و تکمیل اسکلت بلوک آ (A).

۶- شرکت همراهان کیمیا و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ارتباط با پیمان تکمیل سالن ورزشی سادات محله رودهن.

۷- شرکت آبراه ابنیه شمال و شرکت آب منطقه‌ای گیلان در ارتباط با پیمان‌های:

الف- احداث سد لاستیکی دهنه‌سر بر روی رودخانه سیدعلی اکبری.

ب- تکمیل عملیات باقیمانده احداث سد لاستیکی دهنه‌سر رودخانه سیدعلی اکبری.

۸- شرکت راهداد تهران و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در ارتباط با پیمان اجرای کارهای ساختمانی و تأسیسات مکانیکی و الکتریکی مرکز توان‌ بخشی یزد.

۹- سازمان قطار شهری اصفهان و شرکت پل و ساختمان الموت در ارتباط با پیمان قطعه میانی خط یک متروی اصفهان حد فاصل میدان شهدا تا آزادی.

۱۰- شرکت سالار سحاب و شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان در ارتباط با پیمان عملیات اجرایی لوله‌گذاری قطعه دوم و بخشی از قطعه سوم به طول (۵/۶ کیلومتر) و راه دسترسی، خرید لوله و اتصالات و شیرآلات.

۱۱ - شرکت زرگون سازه کرج و شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در ارتباط با پیمان‌های:

الف- احداث مخزن دو هزار متر مکعبی زرین رود.

ب- احداث مخزن دو هزار مترمکعبی هیدج.

پ- احداث ساختمان آب، دیوارکشی محوطه مخزن هوایی و حصار (فنس) ‌کشی محوطه چاه زرین رود.

۱۲- شرکت صنایع ارتباطی آوا و شرکت گاز استان فارس در ارتباط با پیمان تأمین تجهیزات، پیاده‌سازی، استقرار، آموزش و پشتیبانی خدمات (سرویس‌های) مراکز داخلی ساختمان‌های اداره شرکت گاز.

۱۳- شرکت فن‌آوران پاوه و اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در ارتباط با پیمان احداث و بهسازی زمین چمن و پیست دو و میدانی شهید علیزاده دهگلان.

۱۴- شرکت هیدرو نیرو پارس و سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در ارتباط با پیمان عملیات اجرایی شبکه فرعی آبیاری تحت فشار اراضی خلیل لو.

۱۵- شرکت سمندیس و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی قم درارتباط با پیمان‌های:

الف- عملیات مقاوم سازی بیمارستان (۲۵۰) تختخوابی فرقانی قم.

ب- تکمیل کارهای سازه و کل ابنیه، تأسیسات الکتریکی و مکانیکی بیمارستان (۲۵۰) تختخوابی فرقانی قم.

۱۶- شرکت الهاک و اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان تهران در ارتباط با پیمان تخریب و بازسازی مدرسه علامه طباطبایی منطقه (۱۲) تهران.

۱۷- شرکت انرژی گستر مشایخ و شرکت شهرک‌‌های صنعتی خراسان جنوبی در ارتباط با پیمان احداث شبکه (۲۰ کیلوولت) برق فاز(۴) شهرک صنعتی بیرجند.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون