کد خبر: 4646
تاریخ انتشار: يکشنبه 11 فروردين 1398 - 00:16
در جلساتی جداگانه و در حضور دکتر روحانی؛
رئیس جمهور با قدردانی از تلاش‌های مستمر پنج وزیر کابینه در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، تأکید کرد که با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۸ هجری شمسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال "رونق تولید"، باید تلاش همگان به ویژه در دولت بر تحقق این شعار با محوریت تولید بیشتر، با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر متمرکز شود.
عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید پنج وزارت خانه بررسی شد

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز ‌شنبه دهم فروردین ماه در جلساتی جداگانه، عملکرد سال ۱۳۹۷ وزارت خانه های امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه برنامه های آتی این وزارت خانه ها در سال ۹۸ را بررسی کرد.

در این جلسات که جداگانه و با حضور هر یک از وزیران این پنج وزارت خانه و رئیس جمهور تشکیل شد وزرا به تشریح دستاوردها و برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ در حوزه عملیاتی تحت مدیریت وزارتخانه خود، نیازها و برنامه های سال جاری پرداختند.
رئیس جمهور پس از بررسی گزارش ها، با قدردانی از تلاش ها و زحمات محمد جواد ظریف، محمد شریعتمداری، سعید نمکی، محمد اسلامی و سید عباس صالحی، رهنمودها و نکاتی ضروری را برای بهبود روند اجرای برنامه های سال جاری این وزارت خانه ها ارائه کرد.
دکتر روحانی تأکید کرد که "همه دستگاه های دولتی که مستقیم یا غیر مستقیم در موضوع تولید نقش دارند باید در جهت رونق تولید ملی حرکت و کمک کنند."

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف