کد خبر: ۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اختلاف برداشت بین بخش‌های حقوقی در حال تصحیح است، گفت: در چند روز آینده احکام استخدامی‌های ۹۷ از پیمانی به رسمی آزمایشی تغییر خواهد کرد.

خبر خوش بطحایی برای نیرو‌های پیمانی آموزش و پرورشبه گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» به نقل از شبکه خبر، بطحایی افزود: در سال جاری برای همکاران جدید که وارد دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی شدند بر اساس برداشت حقوقی سازمان امور اداری و استخدامی، حکم پیمانی صادر شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: هم اکنون این اختلاف برداشت مراحل تصحیح را سپری می کند و در چند روز آینده احکام همکاران جدید آموزش و پرورش که از مهر ۹۷ مشغول بکار شدند همانند آنچه در دفترچه استخدامی عنوان شده بود از پیمانی به آزمایشی تغییر خواهد کرد.

 پیش از این در  بخشنامه‌ای که با امضای وزیر آموزش‌وپرورش با موضوع ارسال فهرست پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی مربوط به آزمون سال ۹۷ صادر شده است استخدام ورودی‌های سال ۹۷ به صورت پیمانی ذکر شده بود.
تغییر وضعیت استخدام دانشجو معلمان ورودی ۹۷ از رسمی_ آزمایشی به پیمانی موجب نگرانی حدود ۲۴ هزار دانشجوی ورودی ۹۷ شده است.

وزیر آموزش و پرورش در این باره گفته بود: " چون مذاکره اینجانب با رئیس سازمان امور استخدامی طولانی شده بود و به اتفاق نظر نرسید با نزدیک شدن به پایان سال مالی احتمال تضییع حقوق ۶ ماهه همکاران جوانم وجود داشت بنابراین برای رفع این خطر فعلا احکام به صورت پیمانی صادر شد تا موضوع در سال آینده ادامه و حکام تصحیح شود انشاالله".

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: