کد خبر: ۴۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
بنابر اعلام نظر کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت، بررسی آیین نامه‌های «قابلیت پرواز هواپیماها، کارخانه‌ها و تعمیرگاه‌های مربوط به هواپیمایی» و «ضمانت اجرایی و رسیدگی به تخلفات هواپیمایی کشوری» منوط به تصویب در شورای عالی هواپیمایی کشوری شد.

ارائه دیدگاه کمیسیون صنعت هیئت دولت در خصوص آیین نامه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزارت راه و شهرسازی به استناد ماده (۲۲) قانون هواپیمایی کشوری، آیین نامه «قابلیت پرواز هواپیماها، کارخانه‌ها و تعمیرگاه‌های مربوط به هواپیمایی» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نمود.

پیشنهاد فوق در جلسه ۰۹ /۱۰ /۱۳۹۷ کمیسیون امور زیربنایی، ‌صنعت و محیط زیست هیئت دولت مطرح و حسب نظر وزیر راه و شهرسازی،‌ مقرر شد آیین نامه اجرایی یاد شده پس از تصویب در شورای عالی هواپیمایی کشوری و کسب نظر مشورتی سازمان ملی استاندارد ایران،‌مجدداً ارائه شود.

همچنین دیگر آیین نامه پیشنهادی این وزارت با عنوان آیین نامه «ضمانت اجرایی و رسیدگی به تخلفات هواپیمایی کشوری» که براساس مواد (۱۸) و (۲۲) قانون هواپیمایی کشوری تهیه شده است در جلسه فوق بررسی و حسب نظر کمیسیون مربوطه مقرر شد آیین نامه های مربوط به قانون هواپیمایی کشوری –مصوب ۱۳۲۸- از جمله مورد مذکور پس از تصویب در شورای عالی هواپیمایی کشوری، توسط وزارت فوق با رعایت ترتیبات مقرر ارائه شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: