کد خبر: 4392
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 17:16
تاریخ ابلاغ: 1397/11/21
شماره مصوبه: 56253/154998
هیئت وزیران به منظور رفع مشکلات فراروی بازسازی و مقاوم سازی مسکن مهر شعبه شهید شیرودی شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه، با تخصیص مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) موافقت کرد.

تخصیص اعتبار برای بازسازی و مقاوم سازی مسکن مهر شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تخصیص اعتبار برای بازسازی و مقاوم سازی مسکن مهر شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه را تصویب کرد.

بر همین اساس مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای از محل منابع ماده (۱۲) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور موضوع بند (م) ماده (۲۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) - مصوب ۱۳۹۳- برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه و به منظور رفع مشکلات و تعیین تکلیف نهایی بازسازی و مقاوم‌سازی مسکن مهر شعبه شهید شیرودی شهرستان سرپل ذهاب در اختیار وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) موظف است گزارش عملکرد اجرایی این تصویب‌نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال کند.

downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف