کد خبر: ۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> جلسه
در نهمین جلسه کمیسیون خاص شفافیت:
در نهمین جلسه کمیسیون خاص شفافیت، تا ماده ۲۸ این لایحه بررسی و به تایید اعضای حاضر در جلسه کمیسیون رسید.

 

به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیئت دولت» در نهمین جلسه اصلی کمیسیون خاص شفافیت، طبق روال گذشته موضوعات بررسی شده در جلسات فرعی مطرح و مورد بحث قرار گرفت و تا ماده 28 فصل سوم این لایحه با عنوان «شفافیت اجرایی»، بازبینی و به تصویب اعضا رسیده است.

گفتنی است، جلسات فرعی این کمیسیون دوبار در هفته برگزار می‌شود و مصوبات آن در جلسه اصلی که شنبه هر هفته با حضور اعضاء کمیسیون (وزراء و معاونین رییس جمهور) برگزار می‌شود مورد بحث، بررسی و تصویب قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است، لایحه شفافیت یکی از مهمترین لوایحی است که پیش از این توسط مرکز بررسی های استراتژیک پیشنهاد و با بازنگری معاونت حقوقی رییس جمهور مجددا در پنچ بخش و 80 ماده تدوین و تنظیم گردیده ودر کمیسیون خاص شفافیت که به همین منظور ایجاد شده در حال بررسی است.

نهمین جلسه اصلی کمیسیون خاص شفافیت به ریاست دکتر جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهور و دکتر صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مولاوردی، دستیار ویژه رئیس جهور در امور حقوق شهروندی و سید مهدی علوی باجگانی، دبیر کمیسیون خاص شفافیت روز شنبه 28 مهر 1397 از ساعت 17:30 تا 19 در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: