کد خبر: 4163
تاریخ انتشار: سه شنبه 4 دی 1397 - 15:55
کمیسیون های هیئت دولت >> خاص شفافیت >> جلسه
با پایان یافتن بررسی مواد لایحه شفافیت، در هجدهمین جلسه اصلی کمیسیون خاص شفافیت، مواد تکمیلی افزوده شده توسط اعضای حاضر در جلسه کمیسیون بررسی شد.

 به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیئت دولت» با توجه به پایان بررسی مواد لایحه شفافیت که توسط معاونت حقوقی رئیس جمهور، ارائه شده بود، در هجدهمین جلسه اصلی کمیسیون خاص شفافیت، مواد الحاقی که در جریان جلسات کمیسیون به متن لایحه افزوده شده مورد بررسی اعضا قرار گرفت. هم‌چنین، موادی که پیش از این مراعا مانده در جلسه آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، پیش از این جلسات فرعی این کمیسیون دوبار در هفته برگزار می‌شد که با پایان بررسی متن اصلی لایحه، تنها جلسات اصلی برگزار می‌‌شود.

لازم به ذکر است، لایحه شفافیت یکی از مهمترین لوایحی است که پیش از این توسط مرکز بررسی های استراتژیک پیشنهاد و با بازنگری معاونت حقوقی رییس جمهور مجددا در پنچ بخش و 80 ماده تدوین و تنظیم گردیده و در کمیسیون خاص شفافیت که به همین منظور ایجاد شده در حال بررسی است.

هجدهمین جلسه اصلی کمیسیون خاص شفافیت به ریاست دکتر جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهور و با حضور دکتر انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی، سید مهدی علوی باجگانی، دبیر کمیسیون خاص شفافیت و نمایندگان سایر اعضا شنبه اول دی 1397 از ساعت 17:30 تا 19 در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف