کد خبر: 3905
تاریخ انتشار: يکشنبه 6 آبان 1397 - 14:46
وزیر امور اقتصادی و دارایی
فرهاد دژپسند

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» فرهاد دژپسند که به عنوان گزینه تصدی وزارت‌ امور اقتصادی و دارایی به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، در تاریخ 5 آبان 1397 با کسب اکثریت آرا (از مجموع 288 رای اخذ شده: - موافق: 200 رای - مخالف: 50 رأی - ممتنع: 15 رأی) از مجلس رای اعتماد گرفت و به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی مشغول به فعالیت شد.

رییس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دکتر فرهاد دژپسند را به سمت "وزیر امور اقتصادی و دارایی" منصوب کرد.

 

 متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای دکتر فرهاد دژپسند

با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مورخ 1397.08.05 مجلس شورای اسلامی، جناب‌عالی به سمت «وزیر امور اقتصادی و دارایی» منصوب می‌شوید تا با به‌کارگیری همه استعداد و صلاحیت خویش و استفاده از مدیران شایسته، در پیشبرد برنامه دولت دوازدهم و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی رییس جمهور اقدام نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در هماهنگی با هیأت محترم وزیران و با حرکت در مسیر اعتدال و رعایت کامل «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» در انجام شایسته وظایف قانونی و تحقق اهداف «آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت» و خدمت به اسلام و ملت شریف ایران موفق باشید.

                                                                                            حسن روحانی          

                                                                                   رییس جمهوری اسلامی ایران

 

downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف