کد خبر: ۳۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
کد پیشنهاد : ۵۵۵۳۱
وزارت ورزش و جوانان درخواست واگذاری مجوز بهره برداری و نگهداری از ورزشگاه نقش جهان اصفهان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان را به هیئت دولت ارائه نمود.

درخواست مجوز بهره برداری و نگهداری از ورزشگاه نقش جهان اصفهان توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» با توجه به اینکه روند تکمیل و بهره برداری از استادیوم 75 هزار نفری نقش جهان اصفهان توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان، وزارت ورزش و جوانان خواستار واگذاری بهره برداری از آن ورزشگاه توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان شده است.

گفتنی است، روند تکمیل و بهره برداری از استادیوم نام برده در سنوات گذشته به دلیل کمبود نقدینگی، بیش از حد متعارف به طور انجامیده، به همین دلیل در پی اعلام مراتب تمایل و آمادگی شرکت فولاد مبارکه اصفهان (مالک تیم فولاد مبارکه اصفهان) به منظور تامین نقدینگی، استادیوم موصوف توسط شرکت یادشده به بهره برداری رسیده است.

به همین جهت وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد نموده تا برای مدت مشخص و بر اساس نظریه کارشناس رسمی دادگستری منتخب وزارت ورزش و جوانان مجوز بهره برداری و نگهداری از آن ورزشگاه به شرکت فولاد مبارکه اصفهان واگذار گردد.

گفتنی است، در صورت تصویب این پیشنهاد استادیوم نقش جهان در مالکیت مطلق دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان خواهد بود.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون