کد خبر: ۳۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
در جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی که روز یکشنبه 14 مرداد 1397 در دفتر هیئت دولت برگزار شد، برگزاری بیست و پنجمین کنگره جهانی فلسفه در ایران در سال 2023 میلادی و هم‌چنین، کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو+ 20 برای زنان و نشست اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو تصویب شد.

تصویب برگزاری دو همایش در جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی هیئت دولت با میزبانی بیست و پنجمین گردهمایی بین المللی فلسفه در سال 2023 میلادی (1402) در ایران موافقت شد.

گفتنی است، به دلیل فاصله زمانی گردهمایی یاد شده برآورد دقیق و تخصصی از هزینه برگزاری و برنامه اجرایی آن امکان پذیر نیست و در این جلسه تنها میزبانی ایران برای این کنگره توسط اعضا مصوب شد.

هم چنین، اعضا کمیسیون فرهنگی با برگزاری گردهمایی بین المللی اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو و کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو +20 برای زنان موافقت کردند.

گفتنی است، جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی به ریاست دکتر صالحی، وزیر ارشاد و با حضور دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مولاوری، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بروجردی،  رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی ج.ا.ا و دکتر حسام الدین آشنا، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در روز یکشنبه 14 مرداد 1397 در سالن شهید بهشتی دفتر هیئت دولت برگزار شد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: