کد خبر: ۳۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
وزیر نیرو:
وزیر نیرو بر اصلاح تعرفه‌های مشترکین پرمصرف آب و برق تاکید کرد و افزود: بهره مندی طبقات پرمصرف از یارانه حق طبقات ضعیف را ضایع می کند و در این زمینه چاره جویی می کنیم.

اصلاح تعرفه‌های آب و برق پرمصرف‌ها / برنامه‌ریزی از هم‌اکنون برای پیک سال 98به‌ گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» به نقل از «پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)» رضا اردکانیان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی که چهارشنبه 10 مرداد برگزار شد با بیان اینکه مکانیسم تبصره چهار قانون بودجه سال جاری کشور که در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید صنعت برق را با مشکل مواجه کرد، گفت: با این تصمیم مجلس شورای اسلامی دسترسی به منابع مالی وزارت نیرو که باید کماکان وجود می داشت با مانع مواجه شد.
وی با اشاره به خاموشی های اخیر بیان داشت: صاحبان صنایع حق دارند خاموشی های غیرمنتظره از نظر آنها و منتظره از نظر ما را قبول نکنند اما برای ما که از نزدیک با مسایل مواجه هستیم و مشکلات را می دانیم، قابل قبول است.
اردکانیان افزود: باید برنامه ریزی دقیق انجام دهیم زیرا برق مثل آب نیست و باید با تجربه تابستان جاری مشکلات بخش برق را احصا کنیم و برای پیک سال 98 از هم‌اکنون برنامه‌های لازم را ارائه دهیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: