کد خبر: ۳۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷
کد پیشنهاد : ۵۵۴۶۲
وزارت نیرو طی پیشنهادی خواستار بازگشت ساختمانهای شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) به این شرکت شد.

درخواست وزارت نیرو برای مالکیت ساختمان های شرکت ساتکاب

به گزارش «پایگاه خبری دفتر هیئت دولت» با لغو بند یک مصوبه هیئت واگذاری مبنی بر انحلال شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) در تاریخ 24 اردیبهشت1390، وزارت نیرو پیشنهاد داد، ساختمان های این شرکت عینا به ساتکاب برگشت داده شود.

بر اساس این پیشنهاد، وزارت نیرو پیشنهاد کرد، با توقف اقدامات اجرایی انحلال شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) تصمیم نامه مذکور در این زمینه که در تاریخ 22 اسفند 1388 تصویب شده لغو و مالکیت ساختمان آنان واقع در خیابان خرمشهر تهران با رعایت قوانین و مقررات مربوط، از وزارت امور اقتصادی و دارایی (سازمان امور مالیاتی کشور) به شرکت مذکور منتقل می گردد.

گفتنی است، با لغو انحلال این شرکت، شرکت ساتکاب موظف است، نسبت به انجام فعالیت های قانونی خود مطابق اساسنامه اقدام نماید و از آنجا که در حال حاضر شرکت فاقد ساختمان مناسب برای فعالیت های خود می باشد، وزارت نیرو خواستار برگشت ساختمانهای این شرکت شده است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون