کد خبر: ۳۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان سازمان متولی امر کنترل و نظارت دولت بر فعالیت های اقتصادی و اجرای مقررات قیمت گذاری و ضوابط توزیع، در راستای انجام وظایف محوله و اجرای احکام در 160 شهرستان سطح کشور، نیاز به خودروهای گشت و بازرسی در سطح شهرستان ها دارد. در همین راستا و به دلیل کمبود وسیله نقلیه در سازمان مذکور، وزارت دادگستری در خواست صدور مجوز لازم برای خرید تعدادی خودرو را به هیأت دولت ارایه نموده است.
درخواست مجوز خرید خودرو برای سازمان تعزیرات حکومتی جهت تجهیز ناوگان سراسر کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیأت دولت، سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان سازمان متولی امر کنترل و نظارت دولت بر فعالیت های اقتصادی و اجرای مقررات قیمت گذاری و ضوابط توزیع، در راستای انجام وظایف محوله و اجرای احکام در 160 شهرستان سطح کشور، نیاز به خودروهای گشت و بازرسی در سطح شهرستان ها دارد. اما کمبود وسیله نقلیه در سازمان فوق، این مجموعه را در انجام وظایف محوله دچار مشکل گردانیده و ضرورت برطرف نمودن هرچه سریعتر این نقصان به شدت احساس می شود.

بنابر این ضرورت، وزارت دادگستری درخواست صدور مجوز برای خرید حداقل 170 دستگاه خودرو سواری داخلی دوگانه سوز و 30 دستگاه خودرو کمک دار از محل درآمد تبصره 5 قانون اصلاح قانون تعزیرات حکومتی برای تجهیز ناوگان سراسر کشور را به هیأت دولت ارایه نموده است.

لازم به ذکرست براساس تبصره 5 قانون اصلاح قانون تعزیرات حکومتی ، کلیه درآمدهای ناشی از جریمه های دریافتی به حساب ویژه ای واریز می شود تا با تصویب هیأت وزیران برای اجرای قانون و ساماندهی امر توزیع، به مصرف برسد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: