کد خبر: 3270
تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 خرداد 1397 - 14:14
تاریخ پیشنهاد: 1397/02/10
کد پیشنهاد: 55370
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی پیشنهاد تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری - صنعتی را برای دومین بار مطرح نموده است.

پیشنهاد تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری - صنعتی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» موضوع تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری- صنعتی، در سال 1395 توسط شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی مطرح شد و حسب نظر معاون اول رییس‌جمهور، مقرر می شود موضوع در جلسه دولت تصمیم گیری شود.

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی پیشنهاد مربوط به لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی سرخس، دوغارون، قصر شیرین و امیرآباد مازندران را ارایه نموده که مراتب در جلسه 17 /8/ 1395 هیئت وزیران مطرح شد و در حال حاضر مجددا این درخواست به جریان افتاده است.

گفتنی است، با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و ارسال لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری - صنعتی و دوازده منطقه ویژه اقتصادی به مجلس شورای اسلامی، پیشنهاد شده است تا درخواست دبیرخانه مذکور راجع به تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد تجاری- صنعتی در قالب اصلاح لایحه مزبور در سیر مراحل مربوط قرار گیرد.


ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف