کد خبر: ۳۱۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخواست صدور مجوز و تامین اعتبار لازم برای برگزاری دهمین جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی در سال 1397 را به هیئت دولت ارائه کرد.

درخواست مجور برگزاری دهمین جشنواره بین المللی فارابی در سال 1397

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» با توجه برگزاری 9 دوره «جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی» توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حمایت بنیاد ملی نخبگان و نهادهای معتبر بین المللی چون یونسکو و آیسسکو، این وزارت درخواست مجوز برگزاری دهمین دوره از این جشنواره را در سال 1397 ارایه کرده است.

بر مبنای ساختار و آیین نامه مصوب، این جشنواره از سه بخش داخلی، بین المللی و ویژه (شامل پیشکسوتان علوم انسانی ایران، پیشروان علوم انسانی ایران، نظریه پرداز برتر، مترجم برتر، انجمن علمی برتر و نشریه علمی ـ پژوهشی برتر) تشکیل شده و تا کنون گام های موثری در سنجش وضعیت علوم انسانی و اسلامی و حمایت و هدایت پژوهشگران این حوزه برداشته است.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد دهمین دوره جشنواره را در سال 1397 برگزار نماید و درخواست صدور مجوز و تامین اعتبار لازم برای برگزاری این دوره از جشنواره را در هیئت وزیران ارائه نموده است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: