کد خبر: ۳۰۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
کمیسیون های هیئت دولت >> لوایح >> مصوبه
هیئت وزیران در جلسه 18 /11 /1396 به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس‏‌جمهور و به استناد تبصره (5) ماده (69) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت - مصوب 1380- حق استفاده (151434) مترمربع اراضی موضوع پلاک ثبتی (1) فرعی از (76) اصلی واقع در بخش ثبتی (9) شهرستان آمل، استان مازندران،به مدت سی (30) سال به شهردای آمل را تصویب کرد.
صدور مجوز واگذاری حق استفاده از 151434 مترمربع از پلاک ثبتی 1 فرعی از 76 اصلی بخش ثبتی 9 واقع در شهرستان آمل استان مازندران به شهرداری آمل

بر اساس این تصویب نامه حق استفاده اراضی مذکور مطابق محدوده و مختصات جغرافیایی مشخص شده ، با حفظ مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت جهادکشاورزی (سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور) و با حفظ وضعیت انفالی و رعایت قوانین و مقررات مربوط و ضوابط زیست محیطی صرفاً جهت احداث آرامستان به مدت سی (30) سال به شهردای آمل واگذار گردید.

 همچنین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موظف است نسبت به درج مدت زمان استفاده شهرداری مذکور در قسمت توضیحات سند مالکیت اقدام ‏نماید.

ضمن اینکه واگذاری یادشده راجع به حق استفاده از ملک مذکور است و ایجاد تأسیسات مجوزی برای مالکیت شهرداری یادشده ایجاد نمی‏‌نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره‏‌های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده به وزارت جهادکشاورزی (سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور) تحویل خواهد شد.

نظارت بر تداوم فعالیت طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت جهادکشاورزی (سازمان جنگل­ها، مراتع و آبخیزداری کشور) است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت، حق استفاده مزبور ساقط می‏‌گردد.

 
 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
مهمترین عامل گسترش و توسعه پدیده قاچاق
الف - نقص قوانین و مقررات
ب - فساد اداری - بوروکراسی و ساختار اداری ناکارآمد
ج - کیفیت پایین کالاهای تولید داخل
د - سودآوری بالای کالای قاچاق در مقابل ریسک پایین آن