کد خبر: ۲۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
جلسه هیئت دولت - چهارشنبه سیزدهم دی ماه 1396
بر این اساس، مبلغ 266 میلیارد ریال از این کمک­ ها برای بازسازی 8875 واحد دامپروری خسارت دیده و به ازای هر واحد میانگین 30 میلیون ریال اختصاص یافت.

** اختصاص بیش از 300 میلیارد ریال به دامداران و پرورش ­دهندگان ماهی زلزله زده در کرمانشاه

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، با اختصاص مبلغ 318 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای کمک به دامداران و پرورش دهندگان ماهی آسیب­ دیده از زلزله استان کرمانشاه موافقت کرد.

بر این اساس، مبلغ 266 میلیارد ریال از این کمک­ ها برای بازسازی 8875 واحد دامپروری خسارت دیده و به ازای هر واحد میانگین 30 میلیون ریال اختصاص یافت.

همچنین مبلغ 47 میلیارد ریال کمک بلاعوض به منظور جبران بخشی از خسارت ناشی از تلفات تولیدی پرورش­دهندگان ماهی و مبلغ 5 میلیارد نیز برای بازسازی 168 مزرعه پرورش ماهی خسارت دیده به ازای هر مزرعه، میانگین 30 میلیون ریال پرداخت می­ شود.

** دولت لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران و سریلانکا را به تصویب رساند

هیئت وزیران لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی سریلانکا را مصوب و آن را برای تصویب نهایی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

این موافقتنامه با اهداف تقویت همکاری و معاضدت در راستای اجرای عدالت کیفری و بازپروری اجتماعی محکومین مورد توجه دو دولت قرار گرفته است و در راستای تحقق اهداف مزبور، به اتباعی که به واسطه ارتکاب جرم از آزادی خویش محروم هستند، فرصت تحمل مجازات در کشور متبوع آنها داده می­ شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: