کد خبر: ۲۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
جلسه هیئت دولت - یکشنبه بیست و یکم آبان 1396
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر روحانی رییس جمهور، به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه درخصوص کلیات لایحه بودجه سال 1397 کشور پرداخت.در این گزارش، وضعیت کلان منابع و مصارف پیش ­بینی شده و رویکرد لایحه بودجه سال 1397 کل کشور که با تأکید بر بودجه ­ریزی عملیاتی تنظیم شده است مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

** دولت کلیات لایحه بودجه سال 97 را بررسی کرد

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه درخصوص کلیات لایحه بودجه سال 1397 کشور پرداخت.

در این گزارش، وضعیت کلان منابع و مصارف پیش ­بینی شده و رویکرد لایحه بودجه سال 1397 کل کشور با تأکید بر بودجه ­ریزی عملیاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه مباحث پیرامون لایحه به جلسات بعدی موکول شد.

 ** صدور ضمانت­ نامه برای لازم­ الاجرا شدن موافقت نامه مالی با اگزیم بانک چین

هیئت وزیران در راستای تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی مورد نیاز در چارچوب احکام برنامه‏ های توسعه و قوانین بودجه سنواتی، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از سوی دولت برای لازم ­الاجرا شدن موافقتنامه مالی مربوط به پروژه برقی کردن راه ­آهن تهران مشهد بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک چین (به صورت وام ترجیحی و وام تجاری)، ضمانت­نامه مربوط را صادر نماید.

** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح­ های نمایندگان مجلس

دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح ­های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: