کد خبر: ۲۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶
کمیسیون های هیئت دولت >> فرهنگی >> مصوبه
ویژگی های همایش مذکور می توان به هماهنگی و همکاری همه جانبه ارگان های دریایی در برگزاری این رویداد بین المللی، ایجاد فضای تعامل مناسب جهت تسهیل ارتباط جهانی، ارتقای کیفیت تجهیزات و فناوری و مدیریت در این عرصه اشاره نمود.
برگزاری گردهمایی بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی
همایش دو سالانه ICOPMAS به عنوان یکی از رویدادهای مهم علمی در کشور و منطقه خلیج فارس، فضایی مناسب جهت بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات میان متخصصین مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دریایی از کشورهای مختلف و اطلاع از آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تجربی آنها ایجاد می نماید.
این همایش زمینه ارایه توانمندی های تخصصی موجود در منطقه را برای کارشناسان و شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران و سازندگان تجهیزات بندری و دریایی فراهم نموده و بستر مناسبی را برای کارفرمایان، سرمایه گذاران، مهندسین مشاور، پیمانکاران و دیگر متقاضیان خدمات و امکانات مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دریایی ایران جهت تصمیم گیری، برنامه ریزی و همکاری های آتی مهیا می نماید.

وزارت راه و شهرسازی با ارایه درخواست برای برگزاری سیزدهمین دوره همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018) در سال 1397 خواستار صدور مجوز برگزاری این گردهمایی مهم علمی و اثرگذار توسط سازمان بنادر و دریانوردی به منظور هدف گذاری و برنامه ریزی گردیده است.

براین اساس هیئت وزیران در جلسه مورخ 1396/04/18 با برگزاری همایش دو سالانه موافقت نمود ICOPMAS.

 
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: