کد خبر: ۱۲۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
عصر امروز (سه شنبه) جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور به منظور بازدید از واحد های دفتر هیئت دولت در دفتر هیئت دولت حضور یافتند.
 دراین بازدید ایشان با حضور در واحد تدوین مذاکرات هیئت دولت ضمن آشنایی با روند تدوین مذاکرات در سامانه جدید دفتر هیئت دولت از زحمات همکاران این واحد قدردانی نمودند.

ایشان با حضور در مرکز خدمات مدیریت دفتر، از سامانه های مورد استفاده در دفتر هیئت دولت بازدید نمودند، از جمله سامانه سازمان الکترونیک دفتر که امکان استفاده از زیرسیستم های نظیر مدیریت اسناد، مدیریت گردش کار ، مدیریت جلسات و ... به صورت کاملا مکانیزه با حذف فرایندهای کاغذی فراهم آورده است و از دستاوردهای جدید دیگر این حوزه شامل: پرونده مصوبات، جستجوگر متین با امکان جستجوی کامل در اسناد و مصوبات دولت، سامانه تنقیح مقررات، موضوع بندی پیشنهادها بازدید بعمل آوردند.

همچنین در این جلسه دبیر هیئت دولت و رییس مرکز خدمات مدیریت توضیحات لازم را در خصوص سامانه جدید مذاکرات با قابلیت های جدید در تدوین مذاکرات، جستجوگر پیشرفته و تولید گزارش های مدیریتی متنوع را ارایه نمودند و در ادامه سایت اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت که با هدف شفاف سازی فرآیند تصمیم گیری در دولت و به اشتراک گذاشتن پیشنهادهای دستگاه های اجرایی که در دستور کار هیئت دولت و کمیسیون های آن قرار دارد و همچنین دسترسی سریع به اخبار و مصوبات هیات وزیران طراحی گردیده به استحضار ایشان رسانیده شد.

در پایان دکتر جهانگیری ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات صورت گرفته ، سایت اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت را بعنوان پلی برای مشارکت آحاد جامعه در نظام تصمیم سازی دولت دانستند.


 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: