بررسی و تصویب تعدادی از آیین­ نامه ­های قانون بودجه سال 1397 کل کشور در جلسه امروز هیئت دولت
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت ­الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین­ نامه­ های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
جلسات هیئت دولت
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت ­الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین­ نامه­ های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، راهکارهای اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار را با هدف احیاء، بهسازی و نوسازی بافت­ های فرسوده و ناکارآمد شهری مورد بررسی قرار داد.
رئیس جمهور استفاده از فرصت‌های ماه مبارک رمضان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: ماه رمضان ماه استقامت، صبر، ایستادگی، اتحاد و برادری بیشتر و زدودن دل‌‌ها از همه کینه‌ها، قهرها و دودستگی‌ها است و ان‌شاءالله اتحاد و ایستادگی ملت ایران در این ماه مبارک و در این برهه تاریخی ، بیش از پیش خواهد شد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس­ جمهوری، آیین نامه اجرایی قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه­ های سیاسی را به تصویب رساند.
هیئت دولت صبح امروز به ریاست حجت ­الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس­ جمهوری،تعدادی از آیین ­نامه های اجرایی را به تصویب رساند.
در این گزارش، میانگین بارش در دوره­ های مختلف و تغییرات ماهانه بارندگی کشور از سال 96 تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس­ جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی را موظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده­ های مالی خود مورد استفاده قرار دهند.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارشی از وضعیت صنعت، معدن و تجارت در کشور در سال 1396 به هیئت وزیران ارایه داد.
جلسات کمیسیون