درخواست اتاق بازرگانی برای تعیین تکلیف کمک‌های جمع آوری شده برای مناطق سیل‌زده
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از دولت درخواست کرده است که کمک‌های فعالان بخش خصوصی به سیل‌زدگان به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی تلقی شود.
کاهش حق بیمه اجباری تاکسی‌های درون شهری
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید شورای‌عالی بیمه، با حذف ۱۰ درصد حق بیمه شخص ثالث اضافه تاکسی‌های درون شهری موافقت کرد.
موافقت دولت با ایجاد شهرک صنعتی در کرمان
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
با تصویب هیئت دولت، مجوز ایجاد شهرک صنعتی شماره چهار کرمان پس از تأیید اطلاعات موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی، نوع فعالیت‌ها و صنایع قابل استقرار در آن و چگونگی تأمین آب مورد نیاز صادر شد.
ارائه پیشنهاد در حمایت از کتابفروشان، ناشران و مطبوعات
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
سازمان برنامه و بودجه کشور آیین نامه اجرایی بند (ج) ماده (۹۲) قانون برنامه ششم توسعه با موضوع حمایت دولت، شهرداری­‌ها و سازمان آب و فاضلاب از کتابفروشان، ناشران و مطبوعات را ارائه کرده است.
پرداخت حق‌الزحمه برگزاری آزمون به کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پرداخت حق‌الزحمه برگزاری آزمون به کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور موافقت کرد.
بررسی آیین‌نامه مدیریت اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول دولت
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی، آیین‌نامه اجرایی بند (هـ) تبصره (۱۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کشور درخصوص مکان محوری اطلاعات، مولدسازی و مزایده اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول دولت را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
دستورالعمل پاسداری میراث فرهنگی ناملموس بررسی شد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
با بررسی «دستورالعمل پاسداری میراث فرهنگی ناملموس شهر‌ها و روستا‌های کشور با مشارکت شورا‌های اسلامی شهر و روستا، شهرداری و دهیاری ها» در جلسه تخصصی کمیسیون خاص امور کلان‌شهر‌های هیئت دولت، موضوع در دستورکار کمیته فرعی قرار گرفت.
تصمیم گیری در خصوص مازاد اعتبارات جبران خسارات زلزله ورزقان
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
با تصویب دولت، مازاد اعتبارات کمک‌های بلاعوض برای ساخت واحد‌های مسکونی خسارت دیده در شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی در زلزله ۱۳۹۱ به عنوان هزینه قطعی تلقی می‌شود.
۱۵ دی ۱۳۹۷
سامانه تصمیم هیئت وزیران از مهرماه امسال برای ارسال الکترونیکی پیشنهاد‌ها و بهبود فرایند رسیدگی به تصمیمات هیئت دولت راه اندازی شد.
رئیس جمهور لایحه شفافیت را به مجلس ارسال کرد
۰۱ تير ۱۳۹۸
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، لایحه شفافیت را که در جلسه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ هیئت وزیران با هدف ارتقاء سطح شفافیت و تحقق اقتصاد سالم و پویا به تصویب رسید، برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
مصاحبه و گزارش های خبری
مدیران کشور، جوان می‌شوند
با هدف فراهم نمودن زمینه لازم برای استقرار دانش‌گرایی و شایسته‌سالاری در نصب و ارتقا مدیران، میزان سن لازم برای تصدی سطوح مدیریتی کاهش می‌یابد.
گزارش تیرماه بازار مسکن شهر تهران منتشر شد
تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در تیرماه سال ۱۳۹۸، به ۴.۸ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۶۴.۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
جهانیان به اقتدار اطلاعاتی ایران اعتقاد و باور دارند
وزیر اطلاعات گفت: جهانیان به اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران با رشادت و جانفشانی‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) اعتقاد و باور دارند.
وزیر نیرو: ۷۵ درصد از حجم سدهای کشور مملو از آب است
وزیر نیرو گفت: بارش های ابتدای سال قطعاً کمک شایانی به تأمین آب شرب و کاهش اثرات خشکسالی در کشور کرده، به طوری که در شرایط کنونی ۷۵ درصد از حجم سدهای کشور، مملو از آب است.